| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77.585 RON | 77.588 RON | 45.522 RON | +26.935 RON | 1 |
| 2024 | 16.904 RON | 16.905 RON | 13.614 RON | +2.649 RON | 1 |
| 2023 | 57.428 RON | 57.429 RON | 61.760 RON | −4.886 RON | 1 |
| 2022 | 61.827 RON | 61.827 RON | 55.649 RON | +4.526 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72.378 RON | 20.745 RON | 0 RON | 4.841 RON | 15.904 RON | 63.212 RON | 29.911 RON |
| 2024 | 0 RON | 35.780 RON | 0 RON | 4.845 RON | 30.935 RON | 32.804 RON | 2.976 RON |
| 2023 | - | 39.044 RON | - | 13.855 RON | 25.189 RON | 38.333 RON | 327 RON |
| 2022 | - | 70.343 RON | - | 14.733 RON | 55.610 RON | 12.746 RON | 57.213 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 359,0% în 2025, după o scădere de 70,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 7,9%.
Marja netă a crescut de la 15,7% în 2024 la 34,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 916,8% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 77.585 lei în 2025, față de 16.904 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 91,7% în 2024 la 67,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 359,0% | 34,7% | 77.585 lei | 67,9% |
| 2024 | -70,6% | 15,7% | 16.904 lei | 91,7% |
| 2023 | -7,1% | -8,5% | 57.428 lei | - |
| 2022 | - | 7,3% | 61.827 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 165 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5530 în 2025, firma se află în primele 43% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 356,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 26,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 5530 a fost 63.633 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5530 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la COLINA ACCOMMODATIONS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.