| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.066.173 RON | 1.069.260 RON | 510.764 RON | +464.727 RON | 1 |
| 2024 | 1.711.278 RON | 1.711.278 RON | 706.752 RON | +957.823 RON | 1 |
| 2023 | 1.096.320 RON | 1.096.322 RON | 433.897 RON | +651.985 RON | 1 |
| 2022 | 381.145 RON | 381.145 RON | 30.095 RON | +339.615 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.072 RON | 873.410 RON | 110.779 RON | 561.094 RON | 201.537 RON | 459.515 RON | 464.967 RON |
| 2024 | 87.458 RON | 1.451.441 RON | 169.259 RON | 191.543 RON | 1.090.639 RON | 580.736 RON | 958.163 RON |
| 2023 | 123.844 RON | 440.715 RON | 55.547 RON | 317.626 RON | 67.542 RON | -87.626 RON | 652.185 RON |
| 2022 | - | 361.720 RON | - | 356.482 RON | 5.238 RON | 22.105 RON | 339.615 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 37,7% în 2025, după o creștere de 56,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 40,9%.
Marja netă a scăzut de la 56,0% în 2024 la 43,6% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 51,5% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.066.173 lei în 2025, față de 1.711.278 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 37,7% în 2024 la 49,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -37,7% | 43,6% | 1.066.173 lei | 49,7% |
| 2024 | 56,1% | 56,0% | 1.711.278 lei | 37,7% |
| 2023 | 187,6% | 59,5% | 1.096.320 lei | -15,5% |
| 2022 | - | 89,1% | - | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 567 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4759 în 2025, firma se află în primele 22% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 34,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 42,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 4759 a fost 254.600 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4759 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CLAMIR NICOMAT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.