| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.236.448 RON | 1.331.918 RON | 1.207.443 RON | +100.228 RON | 1 |
| 2024 | 1.666.009 RON | 1.666.204 RON | 991.222 RON | +624.996 RON | 1 ▼-1 |
| 2023 | 1.143.740 RON | 1.346.621 RON | 1.189.981 RON | +143.744 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 1.385.157 RON | 1.385.716 RON | 1.120.966 RON | +250.892 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 261.313 RON | 354.380 RON | 4.062 RON | 219.258 RON | 131.060 RON | 515.225 RON | 100.468 RON |
| 2024 | 235.693 RON | 879.028 RON | 150 RON | 431.737 RON | 447.141 RON | 489.485 RON | 625.236 RON |
| 2023 | 324.515 RON | 445.972 RON | 150 RON | 310.854 RON | 134.968 RON | 139.104 RON | 631.383 RON |
| 2022 | 149.683 RON | 771.985 RON | 0 RON | 382.133 RON | 389.852 RON | 306.659 RON | 615.009 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 25,8% în 2025, după o creștere de 45,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 3,7%.
Marja netă a scăzut de la 37,5% în 2024 la 8,1% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 84,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.236.448 lei în 2025, față de 1.666.009 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 43,9% în 2024 la 83,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -25,8% | 8,1% | 1.236.448 lei | 83,7% |
| 2024 | 45,7% | 37,5% | 1.666.009 lei | 43,9% |
| 2023 | -17,4% | 12,6% | 571.870 lei | 18,1% |
| 2022 | - | 18,1% | 1.385.157 lei | 33,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.389 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7430 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 26,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 113.766 lei în 2025, calculată pe 488 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7430 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CINTIA TRAD sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.