| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.346.942 RON | 3.362.798 RON | 2.911.026 RON | +336.134 RON | 5 |
| 2024 | 3.235.692 RON | 3.263.513 RON | 2.744.277 RON | +424.776 RON | 5 ▲+2 |
| 2023 | 2.257.340 RON | 2.294.140 RON | 2.175.033 RON | +100.829 RON | 3 |
| 2022 | 2.187.299 RON | 2.287.405 RON | 1.691.566 RON | +580.841 RON | 3 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.000.926 RON | 1.120.159 RON | - | 895.995 RON | 224.164 RON | 974.226 RON | 336.568 RON |
| 2024 | 1.147.491 RON | 990.997 RON | - | 828.227 RON | 162.770 RON | 967.905 RON | 425.210 RON |
| 2023 | 804.048 RON | 783.153 RON | - | 452.977 RON | 330.176 RON | 679.374 RON | 334.175 RON |
| 2022 | 760.651 RON | 1.231.239 RON | - | 579.502 RON | 651.737 RON | 959.139 RON | 995.152 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,4% în 2025, după o creștere de 43,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 15,2%.
Marja netă a scăzut de la 13,1% în 2024 la 10,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 669.388 lei în 2025, față de 647.138 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 45,3% în 2024 la 45,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,4% | 10,0% | 669.388 lei | 45,9% |
| 2024 | 43,3% | 13,1% | 647.138 lei | 45,3% |
| 2023 | 3,2% | 4,5% | 752.447 lei | 42,8% |
| 2022 | - | 26,6% | 729.100 lei | 48,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.831 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8230 în 2025, firma se află în primele 5% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 3,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 10% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8230 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CHROMATONE NETWORK sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.