Acasă › Firme › Bihor › CERTINVEST SRL

CERTINVEST SRL

CUI 15877382 Sat Păntăşeşti Com. Drăgăneşti · Bihor Activă Comerț (en-gros & retail)
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
412,3 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
26,9 mil.
Profit net
RON · 2025
78
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
4
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
15877382
Nr. înmatriculare
J2003001431053
Data înmatriculării
06.11.2003
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Județ
Bihor
Localitate
Sat Păntăşeşti Com. Drăgăneşti
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
EORI
RO15877382 (valid, verificat la 09.09.2026)
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

399,7 mil.
2022
366,5 mil.
2023
390,6 mil.
2024
412,3 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025412.253.866 RON420.064.381 RON388.467.162 RON+26.925.218 RON78 ▲+42
2024390.625.072 RON393.368.873 RON352.855.213 RON+34.740.913 RON36 ▲+19
2023366.503.353 RON370.707.016 RON333.081.209 RON+32.149.785 RON17 ▲+4
2022399.748.849 RON416.046.434 RON380.078.358 RON+29.752.565 RON13

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025258.345.990 RON160.958.054 RON35.647.709 RON123.213.477 RON2.096.868 RON94.574.734 RON323.620.955 RON
2024258.635.015 RON152.160.331 RON49.470.953 RON100.493.946 RON2.195.432 RON113.037.046 RON296.695.737 RON
2023180.583.645 RON142.878.211 RON43.211.547 RON98.044.440 RON1.622.224 RON65.005.865 RON257.459.514 RON
2022176.237.584 RON143.611.230 RON32.457.737 RON109.387.872 RON1.765.621 RON92.911.260 RON225.166.106 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 5,5% în 2025, după o creștere de 6,6% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 1,0%.

Marja netă a scăzut de la 8,9% în 2024 la 6,5% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 36 la 78 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 5.285.306 lei în 2025, față de 10.850.696 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 27,5% în 2024 la 22,6% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
20255,5%6,5%5.285.306 lei22,6%
20246,6%8,9%10.850.696 lei27,5%
2023-8,3%8,8%21.559.021 lei20,1%
2022-7,4%30.749.911 lei29,0%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''10.9
Limită de plată recomandată1.000.000 RON
X1
0.1583
X2
0.7718
X3
0.0754
X4
3.4219

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 6.537 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 6,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Achiziții publice
31 contracte publice câștigate, autorități contractante, valori și obiect (CPV) la deblocare.
Semnale & evenimente
4 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Achiziții publice31 contracte publice câștigate
Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri19 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la CERTINVEST cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: P••• B••• V•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la CERTINVEST sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.