| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.211.743.079 RON | 1.226.482.610 RON | 1.203.467.520 RON | +11.338.791 RON | 884 ▲+5 |
| 2024 | 1.189.666.836 RON | 1.200.493.046 RON | 1.177.290.570 RON | +12.077.793 RON | 879 ▲+141 |
| 2023 | 1.039.119.033 RON | 1.060.265.239 RON | 1.037.559.041 RON | +19.093.281 RON | 738 ▲+93 |
| 2022 | 854.691.631 RON | 864.791.409 RON | 858.140.589 RON | +5.007.904 RON | 645 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 325.419.009 RON | 293.879.025 RON | 149.725.976 RON | 125.306.762 RON | 18.846.287 RON | 297.645.302 RON | 289.311.036 RON |
| 2024 | 304.080.469 RON | 287.050.950 RON | 158.393.079 RON | 126.876.253 RON | 1.781.618 RON | 277.939.853 RON | 277.972.245 RON |
| 2023 | 255.558.120 RON | 239.367.318 RON | 125.782.535 RON | 110.291.591 RON | 3.293.192 RON | 237.364.273 RON | 216.141.452 RON |
| 2022 | 242.873.177 RON | 219.814.082 RON | 135.206.952 RON | 81.981.223 RON | 2.625.907 RON | 216.670.607 RON | 197.048.171 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 1,9% în 2025, după o creștere de 14,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 12,3%.
Marja netă a scăzut de la 1,0% în 2024 la 0,9% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 879 la 884 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.370.750 lei în 2025, față de 1.353.432 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 47,0% în 2024 la 48,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,9% | 0,9% | 1.370.750 lei | 48,1% |
| 2024 | 14,5% | 1,0% | 1.353.432 lei | 47,0% |
| 2023 | 21,6% | 1,8% | 1.408.020 lei | 48,0% |
| 2022 | - | 0,6% | 1.325.103 lei | 46,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CER CLEANING EQUIPMENT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.