| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.846 RON | 63.846 RON | 67.758 RON | −4.475 RON | 1 |
| 2024 | 64.635 RON | 64.635 RON | 60.820 RON | +3.265 RON | 1 |
| 2023 | 62.385 RON | 62.385 RON | 53.249 RON | +8.606 RON | 1 |
| 2022 | 67.474 RON | 67.474 RON | 52.389 RON | +14.423 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.123 RON | 24.434 RON | 1.879 RON | 0 RON | 22.555 RON | 15.440 RON | 13.200 RON |
| 2024 | 6.661 RON | 26.403 RON | 1.879 RON | 12.231 RON | 12.293 RON | 4.457 RON | 28.769 RON |
| 2023 | 9.199 RON | 20.764 RON | 1.879 RON | - | 18.885 RON | 5.544 RON | 25.503 RON |
| 2022 | 11.737 RON | 12.462 RON | 501 RON | 762 RON | 11.199 RON | 7.383 RON | 16.897 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 1,2% în 2025, după o creștere de 3,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 1,8%.
Marja netă a scăzut de la 5,1% în 2024 la -7,0% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la profit la pierdere în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 63.846 lei în 2025, față de 64.635 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 13,5% în 2024 la 54,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -1,2% | -7,0% | 63.846 lei | 54,1% |
| 2024 | 3,6% | 5,1% | 64.635 lei | 13,5% |
| 2023 | -7,5% | 13,8% | 62.385 lei | 18,5% |
| 2022 | - | 21,4% | 67.474 lei | 30,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 838 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7413 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 22,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 90.309 lei în 2025, calculată pe 52 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7413 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CC-INSTUDIO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.