| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 141.713 RON | 144.279 RON | 84.180 RON | +58.889 RON | 1 |
| 2024 | 136.626 RON | 137.319 RON | 91.843 RON | +44.314 RON | 1 |
| 2023 | 91.566 RON | 94.833 RON | 81.472 RON | +12.463 RON | 1 |
| 2022 | 94.559 RON | 111.462 RON | 64.918 RON | +45.489 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 347.527 RON | 0 RON | 33.113 RON | 314.414 RON | 231.586 RON | 115.941 RON |
| 2024 | 0 RON | 455.306 RON | 0 RON | 42.460 RON | 412.846 RON | 398.289 RON | 57.017 RON |
| 2023 | - | 407.248 RON | - | 16.495 RON | 390.753 RON | 394.545 RON | 12.703 RON |
| 2022 | - | 240.351 RON | - | 398 RON | 239.953 RON | 201.772 RON | 38.579 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,7% în 2025, după o creștere de 49,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,4%.
Marja netă a crescut de la 32,4% în 2024 la 41,6% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 141.713 lei în 2025, față de 136.626 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 87,5% în 2024 la 66,6% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,7% | 41,6% | 141.713 lei | 66,6% |
| 2024 | 49,2% | 32,4% | 136.626 lei | 87,5% |
| 2023 | -3,2% | 13,6% | 91.566 lei | - |
| 2022 | - | 48,1% | 94.559 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.301 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7911 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 33,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Bihor, mediana aceluiași cod CAEN a fost 207.959 lei în 2025, calculată pe 39 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7911 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CAZARE HAJDU sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.