Acasă › Firme › Alba › CARMAG AUTO 77 SRL

CARMAG AUTO 77 SRL

CUI 32413595 Mun. Blaj · Alba Activă Comerț (en-gros & retail)
90TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
261K
Cifră de afaceri
RON · 2025
3K
Profit net
RON · 2025
1
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
32413595
Nr. înmatriculare
J01/676/2013
Data înmatriculării
30.10.2013
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Județ
Alba
Localitate
Mun. Blaj
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

244K
2022
260K
2023
296K
2024
261K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025261.381 RON261.381 RON256.111 RON+2.859 RON1
2024295.871 RON295.871 RON249.084 RON+43.867 RON1
2023259.947 RON259.949 RON254.149 RON+3.968 RON1
2022243.597 RON243.597 RON236.238 RON+5.457 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
20258.545 RON60.771 RON24.818 RON735 RON35.218 RON48.107 RON21.209 RON
202485 RON85.770 RON51.492 RON18.533 RON15.745 RON24.905 RON60.950 RON
20231.140 RON56.388 RON20.006 RON27.886 RON8.496 RON29.904 RON27.624 RON
20222.290 RON27.154 RON7.604 RON12.748 RON6.802 RON5.789 RON23.655 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 11,7% în 2025, după o creștere de 13,8% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,4%.

Marja netă a scăzut de la 14,8% în 2024 la 1,1% în 2025.

Profitul net a scăzut cu 93,5% în 2025, față de 2024.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 261.381 lei în 2025, față de 295.871 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 29,0% în 2024 la 69,4% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-11,7%1,1%261.381 lei69,4%
202413,8%14,8%295.871 lei29,0%
20236,7%1,5%259.947 lei52,0%
2022-2,2%243.597 lei19,7%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''6.42
Limită de plată recomandată11.000 RON
X1
0.1827
X2
0.306
X3
0.076
X4
0.4409

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 1.577 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4532 în 2025, firma se află în primele 50% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 12,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 1,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

În județul Alba, mediana aceluiași cod CAEN a fost 378.214 lei în 2025, calculată pe 39 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4532 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

25/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI limitată
  • ✓ Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • ✗ Date structurate (JSON-LD)
  • ✗ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri2 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la CARMAG AUTO 77 cu o singură deblocare

  • Site verificat: c••••••o.com
  • Persoană de decizie: G•••••• M••• C••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la CARMAG AUTO 77 sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.