| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 336.236 RON | 345.394 RON | 185.017 RON | +150.491 RON | 1 |
| 2024 | 325.359 RON | 374.886 RON | 193.156 RON | +172.610 RON | 1 |
| 2023 | 511.988 RON | 529.977 RON | 140.969 RON | +384.498 RON | 1 |
| 2022 | 381.177 RON | 497.252 RON | 158.800 RON | +334.351 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151.558 RON | 348.903 RON | 0 RON | 173.996 RON | 174.907 RON | 221.914 RON | 278.547 RON |
| 2024 | 133.664 RON | 667.515 RON | 0 RON | 67.710 RON | 599.805 RON | 10.634 RON | 790.545 RON |
| 2023 | 228.039 RON | 480.439 RON | - | 65.848 RON | 414.591 RON | 22.934 RON | 685.544 RON |
| 2022 | 218.678 RON | 334.548 RON | - | 207.954 RON | 126.594 RON | 90.859 RON | 462.367 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,3% în 2025, după o scădere de 36,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 4,1%.
Marja netă a scăzut de la 53,1% în 2024 la 44,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 336.236 lei în 2025, față de 325.359 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 1,3% în 2024 la 44,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,3% | 44,8% | 336.236 lei | 44,3% |
| 2024 | -36,5% | 53,1% | 325.359 lei | 1,3% |
| 2023 | 34,3% | 75,1% | 511.988 lei | 3,2% |
| 2022 | - | 87,7% | 381.177 lei | 16,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.785 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 332.467 lei în 2025, calculată pe 1.481 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CABINET SOFTWARE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.