| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.181.718 RON | 1.181.767 RON | 1.073.478 RON | +90.963 RON | 1 |
| 2024 | 1.124.226 RON | 1.144.754 RON | 1.036.424 RON | +93.077 RON | 1 |
| 2023 | 1.002.203 RON | 1.002.204 RON | 958.636 RON | +33.545 RON | 1 |
| 2022 | 904.792 RON | 904.792 RON | 863.651 RON | +33.103 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 183.895 RON | 102.608 RON | 34.820 RON | 46.467 RON | 12.368 RON | 171.527 RON |
| 2024 | 0 RON | 189.316 RON | 76.751 RON | 83.775 RON | 28.790 RON | 12.752 RON | 176.564 RON |
| 2023 | - | 90.730 RON | 75.273 RON | - | 15.457 RON | 7.243 RON | 83.487 RON |
| 2022 | - | 257.465 RON | 54.870 RON | 180.706 RON | 21.889 RON | 17.721 RON | 315.684 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 5,1% în 2025, după o creștere de 12,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,3%.
Marja netă a scăzut de la 8,3% în 2024 la 7,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.181.718 lei în 2025, față de 1.124.226 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 6,7% în 2024 la 6,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,1% | 7,7% | 1.181.718 lei | 6,7% |
| 2024 | 12,2% | 8,3% | 1.124.226 lei | 6,7% |
| 2023 | 10,8% | 3,3% | 1.002.203 lei | - |
| 2022 | - | 3,7% | 904.792 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 211 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1624 în 2025, firma se află în primele 46% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Argeș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 737.992 lei în 2025, calculată pe 31 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1624 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la BUDWO sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.