| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 97.127 RON | 97.127 RON | 104.912 RON | −8.756 RON | 1 |
| 2024 | 91.936 RON | 92.381 RON | 104.078 RON | −12.622 RON | 1 |
| 2023 | 78.320 RON | 80.406 RON | 85.555 RON | −5.953 RON | 1 |
| 2022 | 45.404 RON | 45.404 RON | 76.047 RON | −31.450 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.397 RON | 19.502 RON | 13.851 RON | 1.550 RON | 4.101 RON | 87.389 RON | -66.445 RON |
| 2024 | 2.018 RON | 17.838 RON | 13.851 RON | 1.295 RON | 2.692 RON | 77.590 RON | -57.689 RON |
| 2023 | - | 26.701 RON | 13.851 RON | 2.459 RON | 10.391 RON | 71.768 RON | -45.067 RON |
| 2022 | - | 16.798 RON | 13.851 RON | 1.709 RON | 1.238 RON | 55.912 RON | -39.114 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 5,6% în 2025, după o creștere de 17,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 28,8%.
Marja netă a crescut de la -13,7% în 2024 la -9,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 97.127 lei în 2025, față de 91.936 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 390,8% în 2024 la 418,1% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,6% | -9,0% | 97.127 lei | 418,1% |
| 2024 | 17,4% | -13,7% | 91.936 lei | 390,8% |
| 2023 | 72,5% | -7,6% | 78.320 lei | - |
| 2022 | - | -69,3% | 45.404 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 13.516 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4933 în 2025, firma se află în primele 31% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 10,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Ilfov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 104.758 lei în 2025, calculată pe 754 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4933 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 6 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la BRISEES 2014 sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.