| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 85.644.725 RON | 88.410.775 RON | 86.527.237 RON | +1.742.140 RON | 114 ▲+24 |
| 2024 | 73.690.647 RON | 75.603.348 RON | 73.900.764 RON | +1.612.324 RON | 90 ▲+6 |
| 2023 | 56.774.496 RON | 60.696.014 RON | 58.233.337 RON | +2.299.805 RON | 84 ▲+7 |
| 2022 | 49.343.708 RON | 50.541.241 RON | 49.853.611 RON | +605.539 RON | 77 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.815.724 RON | 28.364.570 RON | 16.777.544 RON | 1.106.690 RON | 9.180.298 RON | 34.202.486 RON | 8.389.970 RON |
| 2024 | 8.275.789 RON | 20.055.546 RON | 12.415.080 RON | 822.036 RON | 5.882.399 RON | 21.920.494 RON | 6.676.703 RON |
| 2023 | 4.704.084 RON | 15.818.240 RON | 9.854.329 RON | 928.277 RON | 5.035.634 RON | 14.785.892 RON | 5.064.379 RON |
| 2022 | 3.121.285 RON | 13.690.092 RON | 7.448.605 RON | 1.213.962 RON | 5.027.525 RON | 14.236.747 RON | 2.764.575 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 16,2% în 2025, după o creștere de 29,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 20,2%.
Marja netă a scăzut de la 2,2% în 2024 la 2,0% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 90 la 114 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 751.270 lei în 2025, față de 818.785 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 77,4% în 2024 la 81,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16,2% | 2,0% | 751.270 lei | 81,1% |
| 2024 | 29,8% | 2,2% | 818.785 lei | 77,4% |
| 2023 | 15,1% | 4,1% | 675.887 lei | 72,0% |
| 2022 | - | 1,2% | 640.827 lei | 84,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 436 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4764 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 16,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4764 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la BRICK DEPOT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.