| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 322.385 RON | 313.292 RON | 233.911 RON | +76.833 RON | 1 |
| 2024 | 309.596 RON | 319.671 RON | 264.494 RON | +52.719 RON | 1 |
| 2023 | 308.830 RON | 279.876 RON | 247.714 RON | +29.908 RON | 1 ▼-1 |
| 2022 | 313.750 RON | 395.680 RON | 367.706 RON | +25.485 RON | 2 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.093 RON | 305.403 RON | 27.672 RON | 157.836 RON | 119.895 RON | 229.968 RON | 122.528 RON |
| 2024 | 63.931 RON | 187.500 RON | 34.299 RON | 46.700 RON | 106.501 RON | 5.810 RON | 245.621 RON |
| 2023 | 81.729 RON | 316.356 RON | 30.243 RON | 113.077 RON | 173.036 RON | 205.183 RON | 192.902 RON |
| 2022 | 102.407 RON | 347.563 RON | 67.330 RON | 57.247 RON | 222.986 RON | 286.976 RON | 162.994 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,1% în 2025, după o creștere de 0,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 0,9%.
Marja netă a crescut de la 17,0% în 2024 la 23,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 322.385 lei în 2025, față de 309.596 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 2,3% în 2024 la 65,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,1% | 23,8% | 322.385 lei | 65,2% |
| 2024 | 0,2% | 17,0% | 309.596 lei | 2,3% |
| 2023 | -1,6% | 9,7% | 308.830 lei | 51,5% |
| 2022 | - | 8,1% | 156.875 lei | 63,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 9.033 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 16,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 16,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Satu Mare, mediana aceluiași cod CAEN a fost 677.480 lei în 2025, calculată pe 235 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la BRETAN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.