| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.097.966 RON | 2.157.833 RON | 1.850.469 RON | +255.684 RON | 28 |
| 2024 | 1.860.068 RON | 1.931.372 RON | 1.614.159 RON | +261.464 RON | 28 ▲+12 |
| 2023 | 1.003.930 RON | 1.003.999 RON | 833.113 RON | +162.472 RON | 16 |
| 2022 | - | 0 RON | 153 RON | −153 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 254.874 RON | 275.470 RON | 1.515 RON | 267.884 RON | 6.071 RON | 274.002 RON | 256.342 RON |
| 2024 | 202.757 RON | 293.596 RON | 5.013 RON | 236.778 RON | 46.805 RON | 270.695 RON | 225.658 RON |
| 2023 | 84.231 RON | 297.369 RON | 4.924 RON | 194.849 RON | 92.596 RON | 218.928 RON | 162.672 RON |
| 2022 | - | 200 RON | - | - | 200 RON | 153 RON | 47 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 12,8% în 2025, după o creștere de 85,3% în 2024.
Marja netă a scăzut de la 14,1% în 2024 la 12,2% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 74.927 lei în 2025, față de 66.431 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 54,5% în 2024 la 51,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12,8% | 12,2% | 74.927 lei | 51,7% |
| 2024 | 85,3% | 14,1% | 66.431 lei | 54,5% |
| 2023 | - | 16,2% | 62.746 lei | 57,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.373 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8299 în 2025, firma se află în primele 10% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 10,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 6% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8299 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la BRAVE PROFI S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.