| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 131.312 RON | 131.979 RON | 11.630 RON | +101.478 RON | - |
| 2024 | 93.793 RON | 102.625 RON | 89.052 RON | +11.151 RON | 1 |
| 2023 | 295.371 RON | 1.225.116 RON | 1.049.694 RON | +152.026 RON | 1 |
| 2022 | 247.810 RON | 606.872 RON | 436.161 RON | +166.817 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.222 RON | 284.467 RON | - | 279.989 RON | 4.478 RON | 46.182 RON | 101.678 RON |
| 2024 | 2.889 RON | 34.229 RON | - | 33.505 RON | 724 RON | 15.125 RON | 19.104 RON |
| 2023 | 14.270 RON | 1.025.250 RON | - | 725.155 RON | 300.095 RON | 305.676 RON | 195.467 RON |
| 2022 | 44.305 RON | 1.513.116 RON | - | 1.498.451 RON | 14.665 RON | 297.819 RON | 167.017 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 40,0% în 2025, după o scădere de 68,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 19,1%.
Marja netă a crescut de la 11,9% în 2024 la 77,3% în 2025.
Profitul net a crescut cu 810,0% în 2025, față de 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 40,7% în 2024 la 16,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40,0% | 77,3% | - | 16,1% |
| 2024 | -68,2% | 11,9% | 93.793 lei | 40,7% |
| 2023 | 19,2% | 51,5% | 295.371 lei | 29,4% |
| 2022 | - | 67,3% | 247.810 lei | 19,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.373 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 în 2025, firma se află în primele 47% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 36,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 51,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Dâmbovița, mediana aceluiași cod CAEN a fost 131.312 lei în 2025, calculată pe 81 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
La această adresă sunt înregistrate 7 firme active.
Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la BRASIO GRANTS CONSULTING S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.