| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123.398 RON | 123.513 RON | 109.286 RON | +13.017 RON | 1 |
| 2024 | 107.983 RON | 108.029 RON | 95.965 RON | +11.006 RON | 1 |
| 2023 | 97.701 RON | 97.702 RON | 85.330 RON | +11.542 RON | 1 |
| 2022 | 79.245 RON | 79.332 RON | 72.544 RON | +6.114 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.639 RON | 31.875 RON | 10.503 RON | 3.323 RON | 18.049 RON | 23.507 RON | 13.487 RON |
| 2024 | 1.411 RON | 31.704 RON | 11.050 RON | 0 RON | 20.654 RON | 7.774 RON | 25.780 RON |
| 2023 | - | 40.986 RON | 13.327 RON | 1.785 RON | 25.874 RON | 6.646 RON | 34.340 RON |
| 2022 | - | 26.027 RON | 13.820 RON | 2.321 RON | 9.886 RON | 3.229 RON | 22.798 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,3% în 2025, după o creștere de 10,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 15,9%.
Marja netă a crescut de la 10,2% în 2024 la 10,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 123.398 lei în 2025, față de 107.983 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 23,5% în 2024 la 64,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,3% | 10,5% | 123.398 lei | 64,4% |
| 2024 | 10,5% | 10,2% | 107.983 lei | 23,5% |
| 2023 | 23,3% | 11,8% | 97.701 lei | - |
| 2022 | - | 7,7% | 79.245 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 324 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3314 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 6,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 8,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 3314 a fost 274.375 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3314 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la BOBINAJ GRUP sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.