| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 335.778 RON | 335.777 RON | 98.979 RON | +231.780 RON | 1 |
| 2024 | 222.544 RON | 242.583 RON | 234.020 RON | +6.258 RON | 1 |
| 2023 | 238.361 RON | 255.358 RON | 100.861 RON | +152.467 RON | 1 |
| 2022 | 208.145 RON | 208.232 RON | 46.975 RON | +157.488 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.271 RON | 255.602 RON | 50.000 RON | 125.915 RON | 79.687 RON | 32.853 RON | 232.020 RON |
| 2024 | 15.191 RON | 213.519 RON | 0 RON | 10.820 RON | 202.699 RON | 31.345 RON | 197.365 RON |
| 2023 | 145.260 RON | 237.724 RON | 75 RON | 28.126 RON | 209.523 RON | 36.322 RON | 347.228 RON |
| 2022 | 2.738 RON | 218.297 RON | 27.345 RON | 8.825 RON | 182.127 RON | 7.251 RON | 213.784 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 50,9% în 2025, după o scădere de 6,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 17,3%.
Marja netă a crescut de la 2,8% în 2024 la 69,0% în 2025.
Profitul net a crescut cu 3.603,7% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 335.778 lei în 2025, față de 222.544 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 13,7% în 2024 la 12,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50,9% | 69,0% | 335.778 lei | 12,4% |
| 2024 | -6,6% | 2,8% | 222.544 lei | 13,7% |
| 2023 | 14,5% | 64,0% | 238.361 lei | 9,5% |
| 2022 | - | 75,7% | 208.145 lei | 3,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 7.981 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 în 2025, firma se află în primele 19% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 43,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 53,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 103.485 lei în 2025, calculată pe 270 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8559 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la BEST TRAINING SOLUTION sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.