| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 677.697 RON | 677.801 RON | 636.185 RON | +34.728 RON | 1 |
| 2024 | 604.336 RON | 608.161 RON | 562.502 RON | +32.762 RON | 1 |
| 2023 | 536.884 RON | 539.161 RON | 481.748 RON | +52.665 RON | 1 |
| 2022 | 428.699 RON | 430.199 RON | 365.803 RON | +60.613 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.640 RON | 365.300 RON | 198.382 RON | 29.591 RON | 137.327 RON | 177.278 RON | 196.662 RON |
| 2024 | 11.129 RON | 312.611 RON | 199.504 RON | 36.324 RON | 76.783 RON | 111.807 RON | 211.933 RON |
| 2023 | 12.242 RON | 311.866 RON | 191.068 RON | 37.254 RON | 83.544 RON | 105.937 RON | 218.171 RON |
| 2022 | 4.399 RON | 292.315 RON | 198.923 RON | 37.443 RON | 55.949 RON | 131.208 RON | 165.506 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 12,1% în 2025, după o creștere de 12,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 16,5%.
Marja netă a scăzut de la 5,4% în 2024 la 5,1% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 677.697 lei în 2025, față de 604.336 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 34,5% în 2024 la 47,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12,1% | 5,1% | 677.697 lei | 47,4% |
| 2024 | 12,6% | 5,4% | 604.336 lei | 34,5% |
| 2023 | 25,2% | 9,8% | 536.884 lei | 32,7% |
| 2022 | - | 14,1% | 428.699 lei | 44,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.387 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4782 în 2025, firma se află în primele 39% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 314.194 lei în 2025, calculată pe 173 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4782 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la BATLEX NED sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.