| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.666 RON | 24.706 RON | 24.114 RON | +497 RON | 1 |
| 2024 | 21.276 RON | 21.313 RON | 17.566 RON | +3.091 RON | 1 |
| 2023 | 12.120 RON | 12.120 RON | 9.703 RON | +2.030 RON | 1 |
| 2022 | 6.685 RON | 6.702 RON | 7.315 RON | −814 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 12.782 RON | 1.875 RON | 3.114 RON | 7.793 RON | 1.919 RON | 10.863 RON |
| 2024 | 0 RON | 12.458 RON | 0 RON | 4.218 RON | 8.240 RON | 2.092 RON | 10.366 RON |
| 2023 | - | 9.217 RON | - | 2.940 RON | 6.277 RON | 1.942 RON | 7.275 RON |
| 2022 | - | 7.712 RON | - | 4.840 RON | 2.872 RON | 2.466 RON | 5.246 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,9% în 2025, după o creștere de 75,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 54,5%.
Marja netă a scăzut de la 14,5% în 2024 la 2,0% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 83,9% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 24.666 lei în 2025, față de 21.276 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 16,8% în 2024 la 15,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,9% | 2,0% | 24.666 lei | 15,0% |
| 2024 | 75,5% | 14,5% | 21.276 lei | 16,8% |
| 2023 | 81,3% | 16,7% | 12.120 lei | - |
| 2022 | - | -12,2% | 6.685 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 11.505 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 7,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 28,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Ilfov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 186.002 lei în 2025, calculată pe 1.023 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AVOSTRA S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.