| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 271.227.582 RON | 277.117.454 RON | 261.147.864 RON | +13.604.399 RON | 265 ▼-26 |
| 2024 | 247.402.936 RON | 251.755.354 RON | 237.080.967 RON | +12.832.238 RON | 291 ▲+42 |
| 2023 | 226.436.905 RON | 229.935.705 RON | 215.126.047 RON | +13.051.489 RON | 249 ▲+25 |
| 2022 | 212.277.194 RON | 215.751.375 RON | 194.006.814 RON | +19.113.535 RON | 224 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 88.768.052 RON | 104.242.407 RON | 58.265.368 RON | 37.511.026 RON | 2.369.834 RON | 112.469.941 RON | 80.523.076 RON |
| 2024 | 86.279.523 RON | 104.036.954 RON | 59.181.180 RON | 35.548.162 RON | 2.699.489 RON | 116.731.826 RON | 73.558.678 RON |
| 2023 | 69.933.413 RON | 89.914.933 RON | 44.658.269 RON | 35.869.084 RON | 5.003.782 RON | 92.385.692 RON | 67.409.208 RON |
| 2022 | 60.961.594 RON | 74.411.433 RON | 35.208.710 RON | 25.070.565 RON | 9.694.284 RON | 73.406.522 RON | 61.925.676 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 9,6% în 2025, după o creștere de 9,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,5%.
Marja netă a scăzut de la 5,2% în 2024 la 5,0% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 291 la 265 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.023.500 lei în 2025, față de 850.182 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 61,3% în 2024 la 58,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9,6% | 5,0% | 1.023.500 lei | 58,3% |
| 2024 | 9,3% | 5,2% | 850.182 lei | 61,3% |
| 2023 | 6,7% | 5,8% | 909.385 lei | 57,8% |
| 2022 | - | 9,0% | 947.666 lei | 54,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.630 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4683 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 4 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 6 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 6 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
La această adresă sunt înregistrate 6 firme active.
Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la AUTO ALEX sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.