| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.179.114 RON | 105.076.657 RON | 94.722.526 RON | +8.990.147 RON | 336 ▲+19 |
| 2024 | 116.006.789 RON | 138.155.752 RON | 128.971.592 RON | +8.021.250 RON | 317 ▲+11 |
| 2023 | 112.145.927 RON | 126.450.532 RON | 118.448.167 RON | +6.953.425 RON | 306 ▼-1 |
| 2022 | 93.185.629 RON | 105.255.520 RON | 96.734.923 RON | +7.415.523 RON | 307 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.650.769 RON | 18.000.857 RON | 5.254.265 RON | 3.378.468 RON | 9.368.124 RON | 20.665.329 RON | 18.618.136 RON |
| 2024 | 18.360.037 RON | 17.224.818 RON | 4.362.277 RON | 3.267.351 RON | 9.595.190 RON | 14.606.056 RON | 19.750.991 RON |
| 2023 | 17.932.606 RON | 18.826.763 RON | 4.679.359 RON | 3.489.776 RON | 10.657.628 RON | 17.800.083 RON | 17.558.003 RON |
| 2022 | 18.522.114 RON | 16.776.577 RON | 5.006.534 RON | 3.123.647 RON | 8.646.396 RON | 16.092.951 RON | 17.593.180 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 1,0% în 2025, după o creștere de 3,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 7,9%.
Marja netă a crescut de la 6,9% în 2024 la 7,7% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 317 la 336 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 348.747 lei în 2025, față de 365.952 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 41,0% în 2024 la 48,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,0% | 7,7% | 348.747 lei | 48,5% |
| 2024 | 3,4% | 6,9% | 365.952 lei | 41,0% |
| 2023 | 20,3% | 6,2% | 366.490 lei | 48,4% |
| 2022 | - | 8,0% | 303.536 lei | 45,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 398 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1011 în 2025, firma se află în primele 6% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 3% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1011 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 5 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la AURORA COM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.