| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 217.024.878 RON | 219.686.009 RON | 213.457.653 RON | +5.464.417 RON | 111 ▲+11 |
| 2024 | 188.458.763 RON | 190.105.361 RON | 183.181.066 RON | +6.047.242 RON | 100 ▲+13 |
| 2023 | 150.702.325 RON | 152.468.766 RON | 146.683.408 RON | +5.357.765 RON | 87 ▲+19 |
| 2022 | 132.750.225 RON | 134.043.666 RON | 126.778.975 RON | +6.289.400 RON | 68 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32.913.139 RON | 47.275.800 RON | 31.881.001 RON | 5.604.608 RON | 2.370.381 RON | 49.129.285 RON | 30.468.246 RON |
| 2024 | 26.278.657 RON | 27.859.378 RON | 24.511.832 RON | 2.039.745 RON | 1.307.801 RON | 25.166.810 RON | 28.337.163 RON |
| 2023 | 24.044.566 RON | 33.276.445 RON | 22.921.139 RON | 5.579.970 RON | 4.775.336 RON | 33.865.597 RON | 23.376.878 RON |
| 2022 | 19.182.756 RON | 25.665.910 RON | 14.208.399 RON | 4.564.665 RON | 6.892.846 RON | 26.874.602 RON | 18.019.113 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,2% în 2025, după o creștere de 25,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 17,8%.
Marja netă a scăzut de la 3,2% în 2024 la 2,5% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 100 la 111 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.955.179 lei în 2025, față de 1.884.588 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 46,5% în 2024 la 61,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,2% | 2,5% | 1.955.179 lei | 61,3% |
| 2024 | 25,1% | 3,2% | 1.884.588 lei | 46,5% |
| 2023 | 13,5% | 3,6% | 1.732.211 lei | 59,1% |
| 2022 | - | 4,7% | 1.952.209 lei | 59,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.546 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9531 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9531 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ASKO INTERNATIONAL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.