| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165.346.074 RON | 179.416.137 RON | 143.040.763 RON | +32.827.322 RON | 188 ▲+48 |
| 2024 | 158.944.269 RON | 168.837.563 RON | 138.686.380 RON | +27.000.111 RON | 140 ▲+20 |
| 2023 | 152.572.757 RON | 158.493.324 RON | 128.401.418 RON | +26.690.035 RON | 120 ▲+15 |
| 2022 | 109.934.569 RON | 114.653.523 RON | 103.960.502 RON | +9.521.418 RON | 105 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.754.308 RON | 106.655.343 RON | 12.290.590 RON | 70.801.862 RON | 23.562.891 RON | 76.053.401 RON | 33.085.867 RON |
| 2024 | 2.762.875 RON | 91.363.144 RON | 9.911.146 RON | 60.238.690 RON | 21.213.308 RON | 63.009.891 RON | 30.998.768 RON |
| 2023 | 1.828.832 RON | 99.828.728 RON | 8.662.168 RON | 65.253.274 RON | 25.913.286 RON | 45.320.954 RON | 56.007.931 RON |
| 2022 | 1.762.053 RON | 72.641.306 RON | 7.165.729 RON | 61.364.322 RON | 4.111.255 RON | 42.009.867 RON | 32.445.896 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 4,0% în 2025, după o creștere de 4,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 14,6%.
Marja netă a crescut de la 17,0% în 2024 la 19,9% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 140 la 188 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 879.500 lei în 2025, față de 1.135.316 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 66,9% în 2024 la 69,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,0% | 19,9% | 879.500 lei | 69,5% |
| 2024 | 4,2% | 17,0% | 1.135.316 lei | 66,9% |
| 2023 | 38,8% | 17,5% | 1.271.440 lei | 44,6% |
| 2022 | - | 8,7% | 1.046.996 lei | 56,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 549 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6190 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6190 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 35 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 18 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ASGO TELECOM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.