| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54.863 RON | 58.863 RON | 58.031 RON | +712 RON | 1 |
| 2024 | 38.303 RON | 38.303 RON | 37.006 RON | +1.112 RON | 1 |
| 2023 | 41.550 RON | 56.550 RON | 49.452 RON | +6.618 RON | 1 |
| 2022 | 41.394 RON | 41.394 RON | 8.115 RON | +32.399 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84.231 RON | 4.666 RON | - | 4.337 RON | 329 RON | 4.805 RON | 106.092 RON |
| 2024 | 89.052 RON | 5.162 RON | - | 4.147 RON | 1.015 RON | 6.292 RON | 105.380 RON |
| 2023 | 93.728 RON | 13.901 RON | - | 3.907 RON | 9.994 RON | 3.360 RON | 104.269 RON |
| 2022 | 81.653 RON | 39.612 RON | - | 3.928 RON | 35.684 RON | 23.614 RON | 97.651 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 43,2% în 2025, după o scădere de 7,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 9,8%.
Marja netă a scăzut de la 2,9% în 2024 la 1,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 54.863 lei în 2025, față de 38.303 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 6,7% în 2024 la 5,4% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43,2% | 1,3% | 54.863 lei | 5,4% |
| 2024 | -7,8% | 2,9% | 38.303 lei | 6,7% |
| 2023 | 0,4% | 15,9% | 41.550 lei | 3,1% |
| 2022 | - | 78,3% | 41.394 lei | 19,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 32.121 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4711 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 40,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 0,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 286.065 lei în 2025, calculată pe 1.061 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4711 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AROXAL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.