| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 263.381 RON | 263.716 RON | 97.797 RON | +163.282 RON | 2 |
| 2024 | 150.606 RON | 150.792 RON | 86.342 RON | +62.942 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 383.183 RON | 385.735 RON | 138.418 RON | +243.460 RON | 1 ▼-1 |
| 2022 | 162.849 RON | 271.887 RON | 251.347 RON | +17.821 RON | 2 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 356.623 RON | 28.782 RON | 1.182 RON | 1.725 RON | 25.875 RON | 79.309 RON | 306.096 RON |
| 2024 | 370.666 RON | 22.970 RON | 0 RON | 379 RON | 22.591 RON | 84.521 RON | 309.115 RON |
| 2023 | 385.166 RON | 92.912 RON | - | 47.948 RON | 44.964 RON | 51.905 RON | 426.173 RON |
| 2022 | 400.289 RON | 158.778 RON | - | 89.011 RON | 69.767 RON | 176.355 RON | 382.712 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 74,9% în 2025, după o scădere de 60,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 17,4%.
Marja netă a crescut de la 41,8% în 2024 la 62,0% în 2025.
Profitul net a crescut cu 159,4% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 131.690 lei în 2025, față de 75.303 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 21,5% în 2024 la 20,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74,9% | 62,0% | 131.690 lei | 20,6% |
| 2024 | -60,7% | 41,8% | 75.303 lei | 21,5% |
| 2023 | 135,3% | 63,5% | 383.183 lei | 10,9% |
| 2022 | - | 10,9% | 81.424 lei | 31,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 14.612 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 în 2025, firma se află în primele 46% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 71,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 41,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 33% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6820 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la APUYM sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.