| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 443.935 RON | 450.421 RON | 436.695 RON | +4.164 RON | 1 |
| 2024 | 440.493 RON | 440.495 RON | 425.283 RON | +5.748 RON | 1 |
| 2023 | 433.061 RON | 433.062 RON | 421.349 RON | +7.815 RON | 1 ▼-1 |
| 2022 | 362.979 RON | 362.980 RON | 357.287 RON | +980 RON | 2 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.368 RON | 112.697 RON | 83.869 RON | 14.243 RON | 14.585 RON | 64.892 RON | 85.979 RON |
| 2024 | 49.155 RON | 130.730 RON | 111.012 RON | 15.751 RON | 3.967 RON | 98.948 RON | 81.814 RON |
| 2023 | 39.121 RON | 140.600 RON | 112.802 RON | 8.027 RON | 19.771 RON | 103.655 RON | 76.066 RON |
| 2022 | 47.122 RON | 105.808 RON | 100.965 RON | 3.035 RON | 1.808 RON | 84.679 RON | 68.251 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 0,8% în 2025, după o creștere de 1,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 6,9%.
Marja netă a scăzut de la 1,3% în 2024 la 0,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 443.935 lei în 2025, față de 440.493 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 55,0% în 2024 la 43,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0,8% | 0,9% | 443.935 lei | 43,2% |
| 2024 | 1,7% | 1,3% | 440.493 lei | 55,0% |
| 2023 | 19,3% | 1,8% | 433.061 lei | 57,7% |
| 2022 | - | 0,3% | 181.490 lei | 55,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.380 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4646 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.186.100 lei în 2025, calculată pe 44 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4646 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ANIMAL IMPEX sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.