| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 81.185 RON | 141.291 RON | 136.058 RON | +3.835 RON | 1 |
| 2024 | 155.364 RON | 160.365 RON | 154.224 RON | +4.550 RON | 1 |
| 2023 | 108.191 RON | 132.857 RON | 120.534 RON | +10.796 RON | 1 |
| 2022 | 63.679 RON | 98.230 RON | 82.410 RON | +14.807 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.512 RON | 14.732 RON | 9.980 RON | 623 RON | 4.129 RON | 8.881 RON | 12.363 RON |
| 2024 | 6.512 RON | 41.826 RON | 10.783 RON | 755 RON | 30.288 RON | 39.810 RON | 8.528 RON |
| 2023 | 6.512 RON | 65.013 RON | 51.874 RON | 154 RON | 12.985 RON | 67.547 RON | 3.978 RON |
| 2022 | 10.233 RON | 45.109 RON | 26.702 RON | 307 RON | 18.100 RON | 62.160 RON | -6.818 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 47,7% în 2025, după o creștere de 43,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 8,4%.
Marja netă a crescut de la 2,9% în 2024 la 4,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 81.185 lei în 2025, față de 155.364 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 82,4% în 2024 la 41,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -47,7% | 4,7% | 81.185 lei | 41,8% |
| 2024 | 43,6% | 2,9% | 155.364 lei | 82,4% |
| 2023 | 69,9% | 10,0% | 108.191 lei | 94,4% |
| 2022 | - | 23,3% | 63.679 lei | 112,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.084 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3100 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 56,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 346.056 lei în 2025, calculată pe 88 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ANGHELOS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.