| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78.630 RON | 78.920 RON | 70.576 RON | +7.009 RON | 0 |
| 2024 | 61.821 RON | 61.821 RON | 48.202 RON | +11.701 RON | 0 ▼-1 |
| 2023 | 4.401 RON | 4.402 RON | 1.624 RON | +2.646 RON | 1 |
| 2022 | 48.371 RON | 48.374 RON | 46.425 RON | +496 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106.806 RON | 150.213 RON | 117.832 RON | 31.214 RON | 1.167 RON | 233.781 RON | 23.238 RON |
| 2024 | 96.112 RON | 153.806 RON | 107.086 RON | 24.652 RON | 22.068 RON | 233.689 RON | 16.229 RON |
| 2023 | 51.582 RON | 138.895 RON | 115.189 RON | 21.371 RON | 2.335 RON | 185.949 RON | 4.528 RON |
| 2022 | 51.582 RON | 132.319 RON | 113.211 RON | 17.668 RON | 1.440 RON | 182.019 RON | 1.882 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 27,2% în 2025, după o creștere de 1.304,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 17,6%.
Marja netă a scăzut de la 18,9% în 2024 la 8,9% în 2025.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 93,5% în 2024 la 91,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27,2% | 8,9% | - | 91,0% |
| 2024 | 1.304,7% | 18,9% | - | 93,5% |
| 2023 | -90,9% | 60,1% | 4.401 lei | 97,6% |
| 2022 | - | 1,0% | 48.371 lei | 99,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 826 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 6110 a fost 283.911 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 29 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 7 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ANDREICA-NETWORKS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.