Acasă › Firme › Suceava › ANASTASIOS MEDICAL GROUP S.R.L.

ANASTASIOS MEDICAL GROUP S.R.L.

CUI 42719657 Mun. Suceava · Suceava Activă Sănătate & Farma
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
19,6 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
125K
Profit net
RON · 2025
49
Salariați
2025
C
Sănătate financiară
Risc ridicat
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
42719657
Nr. înmatriculare
J2020000732336
Data înmatriculării
02.07.2020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
8622 · Activități de asistență medicală specializată
Județ
Suceava
Localitate
Mun. Suceava
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

7,6 mil.
2022
12,4 mil.
2023
14,8 mil.
2024
19,6 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
202519.568.687 RON19.593.073 RON19.431.637 RON+125.263 RON49 ▲+16
202414.781.864 RON14.782.852 RON14.609.269 RON+148.868 RON33 ▲+3
202312.358.555 RON12.514.452 RON11.436.254 RON+940.432 RON30 ▲+9
20227.601.904 RON7.643.497 RON7.397.747 RON+171.363 RON21

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202511.825.286 RON1.995.306 RON1.462.263 RON238.891 RON294.152 RON13.294.185 RON1.832.935 RON
20247.389.742 RON5.820.350 RON1.072.308 RON253.181 RON4.494.861 RON11.195.542 RON2.014.550 RON
20232.913.489 RON1.346.681 RON728.170 RON157.169 RON461.342 RON3.241.769 RON1.018.401 RON
20222.021.876 RON1.183.633 RON728.170 RON112.439 RON343.024 RON2.987.321 RON218.188 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 32,4% în 2025, după o creștere de 19,6% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 37,1%.

Marja netă a scăzut de la 1,0% în 2024 la 0,6% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 33 la 49 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 399.361 lei în 2025, față de 447.935 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 84,7% în 2024 la 96,2% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202532,4%0,6%399.361 lei96,2%
202419,6%1,0%447.935 lei84,7%
202362,6%7,6%411.952 lei76,1%
2022-2,3%361.995 lei93,2%

Sănătate financiară C · Risc ridicat 2025

CRisc ridicat
Scor Altman Z''-1.46
Limită de plată recomandată92.000 RON
X1
-0.8175
X2
0.1326
X3
0.0117
X4
0.1379

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 12.325 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 19,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 37,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8622 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 9 alte firme înregistrate în România.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
3 persoane de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

50/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI parțială
  • ✗ Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity) (blocat în robots.txt)
  • ✓ Date structurate (JSON-LD)
  • ✓ llms.txt
  • ✗ ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie3 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri9 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la ANASTASIOS MEDICAL GROUP S.R.L. cu o singură deblocare

  • Site verificat: a••••••s.ro
  • Persoană de decizie: M•••••• V••• C•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la ANASTASIOS MEDICAL GROUP S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.