Acasă › Firme › Ilfov › ANANDA GENERAL CONSTRUCT S.R.L.

ANANDA GENERAL CONSTRUCT S.R.L.

CUI 45107512 Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni · Ilfov Activă Construcții
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
38,2 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
6,3 mil.
Profit net
RON · 2025
123
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
2
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
45107512
Nr. înmatriculare
J2021006587230
Data înmatriculării
25.10.2021
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4100 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Județ
Ilfov
Localitate
Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

625K
2022
4,3 mil.
2023
32,4 mil.
2024
38,2 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
202538.223.947 RON54.836.972 RON47.738.972 RON+6.272.041 RON123 ▲+93
202432.405.241 RON34.970.582 RON28.224.348 RON+5.958.006 RON30 ▲+21
20234.333.320 RON5.172.360 RON3.608.675 RON+1.348.540 RON9 ▲+5
2022624.799 RON695.750 RON257.413 RON+432.901 RON4

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202535.507.367 RON17.657.507 RON8.526.094 RON9.115.188 RON16.225 RON39.190.680 RON14.009.370 RON
202428.843.894 RON13.724.602 RON12.185.427 RON1.067.418 RON471.757 RON34.831.167 RON7.737.329 RON
202316.382.802 RON23.503.428 RON19.999.283 RON1.980.231 RON1.523.914 RON38.106.907 RON1.779.323 RON
20227.154.951 RON1.642.305 RON-1.507.417 RON134.888 RON8.366.473 RON430.783 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 18,0% în 2025, după o creștere de 647,8% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 294,0%.

Marja netă a scăzut de la 18,4% în 2024 la 16,4% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 30 la 123 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 310.764 lei în 2025, față de 1.080.175 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 81,8% în 2024 la 73,7% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202518,0%16,4%310.764 lei73,7%
2024647,8%18,4%1.080.175 lei81,8%
2023593,6%31,1%481.480 lei95,5%
2022-69,3%156.200 lei95,1%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''2.72
Limită de plată recomandată1.000.000 RON
X1
-0.405
X2
0.2635
X3
0.1335
X4
0.3575

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 20.731 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 5,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
2 semnale înregistrate (cel mai recent: financial). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la ANANDA GENERAL CONSTRUCT S.R.L. cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: I•••••• A•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la ANANDA GENERAL CONSTRUCT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.