| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 150.056 RON | 179.931 RON | 148.696 RON | +26.799 RON | 1 |
| 2024 | 129.599 RON | 154.926 RON | 129.301 RON | +21.464 RON | 1 |
| 2023 | 6.513 RON | 6.513 RON | 40.634 RON | −34.124 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.367 RON | 83.352 RON | 48.400 RON | 4.500 RON | 30.452 RON | 100.242 RON | 14.339 RON |
| 2024 | 55.456 RON | 82.065 RON | 59.336 RON | 15.671 RON | 7.058 RON | 140.877 RON | -12.460 RON |
| 2023 | 5.917 RON | 16.121 RON | 4.368 RON | 2.560 RON | 9.193 RON | 55.962 RON | -33.924 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,8% în 2025, după o creștere de 1.889,9% în 2024.
Marja netă a crescut de la 16,6% în 2024 la 17,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 150.056 lei în 2025, față de 129.599 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 102,4% în 2024 la 83,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,8% | 17,9% | 150.056 lei | 83,0% |
| 2024 | 1.889,9% | 16,6% | 129.599 lei | 102,4% |
| 2023 | - | -523,9% | 6.513 lei | 253,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 8.006 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4321 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Botoșani, mediana aceluiași cod CAEN a fost 594.706 lei în 2025, calculată pe 68 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4321 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AMEXPERT PLUS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.