| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.341.775 RON | 1.346.191 RON | 1.160.780 RON | +154.207 RON | 1 |
| 2024 | 1.322.471 RON | 1.323.129 RON | 1.146.444 RON | +154.127 RON | 1 |
| 2023 | 1.256.619 RON | 1.259.656 RON | 992.602 RON | +255.976 RON | 1 |
| 2022 | 1.193.393 RON | 1.195.641 RON | 831.100 RON | +352.568 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146.962 RON | 902.022 RON | 272.516 RON | 297.877 RON | 331.629 RON | 131.865 RON | 917.119 RON |
| 2024 | 2.559 RON | 818.214 RON | 83.078 RON | 229.049 RON | 506.087 RON | 56.151 RON | 762.912 RON |
| 2023 | 5.351 RON | 655.379 RON | 276.533 RON | 79.864 RON | 298.982 RON | 50.235 RON | 608.785 RON |
| 2022 | 8.143 RON | 393.151 RON | 200.598 RON | 112.335 RON | 80.218 RON | 48.485 RON | 352.809 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 1,5% în 2025, după o creștere de 5,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 4,0%.
Marja netă a scăzut de la 11,7% în 2024 la 11,5% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.341.775 lei în 2025, față de 1.322.471 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 6,8% în 2024 la 12,6% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,5% | 11,5% | 1.341.775 lei | 12,6% |
| 2024 | 5,2% | 11,7% | 1.322.471 lei | 6,8% |
| 2023 | 5,3% | 20,4% | 1.256.619 lei | 7,6% |
| 2022 | - | 29,5% | 1.193.393 lei | 12,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.535 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 în 2025, firma se află în primele 17% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 0,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 1,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Brăila, mediana aceluiași cod CAEN a fost 334.556 lei în 2025, calculată pe 42 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4619 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ALT POWER SYSTEMS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.