| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 496.959 RON | 499.280 RON | 106.413 RON | +378.256 RON | 1 |
| 2024 | 486.200 RON | 489.058 RON | 91.835 RON | +382.929 RON | 1 |
| 2023 | 458.098 RON | 467.378 RON | 87.834 RON | +375.056 RON | 1 |
| 2022 | 71.422 RON | 71.422 RON | 7.034 RON | +63.688 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 RON | 390.840 RON | 0 RON | 328.795 RON | 62.045 RON | 12.374 RON | 378.496 RON |
| 2024 | 0 RON | 392.721 RON | 0 RON | 321.431 RON | 71.290 RON | 9.552 RON | 383.169 RON |
| 2023 | - | 382.770 RON | - | 322.009 RON | 60.761 RON | 7.474 RON | 375.296 RON |
| 2022 | - | 66.275 RON | - | 31.620 RON | 34.655 RON | 2.387 RON | 63.888 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,2% în 2025, după o creștere de 6,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 90,9%.
Marja netă a scăzut de la 78,8% în 2024 la 76,1% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 496.959 lei în 2025, față de 486.200 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 2,4% în 2024 la 3,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,2% | 76,1% | 496.959 lei | 3,2% |
| 2024 | 6,1% | 78,8% | 486.200 lei | 2,4% |
| 2023 | 541,4% | 81,9% | 458.098 lei | - |
| 2022 | - | 89,2% | 71.422 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.091 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 28% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 18,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Brașov, mediana aceluiași cod CAEN a fost 340.652 lei în 2025, calculată pe 672 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ALLCODE TECHNOLOGIES S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.