| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 389.385 RON | 389.937 RON | 134.795 RON | +248.544 RON | 1 |
| 2024 | 283.300 RON | 283.300 RON | 100.126 RON | +180.397 RON | 1 |
| 2023 | 294.565 RON | 294.565 RON | 61.330 RON | +230.722 RON | 1 |
| 2022 | 174.570 RON | 174.570 RON | 11.176 RON | +160.307 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.399 RON | 270.663 RON | 0 RON | 239.000 RON | 31.663 RON | 23.921 RON | 249.141 RON |
| 2024 | 9.598 RON | 185.199 RON | - | 17.025 RON | 168.174 RON | 14.200 RON | 180.597 RON |
| 2023 | 2.417 RON | 236.999 RON | - | 32.225 RON | 204.774 RON | 6.187 RON | 233.229 RON |
| 2022 | 6.042 RON | 258.239 RON | - | 169.270 RON | 88.969 RON | 103.774 RON | 160.507 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 37,4% în 2025, după o scădere de 3,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 30,7%.
Marja netă a crescut de la 63,7% în 2024 la 63,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 389.385 lei în 2025, față de 283.300 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 7,3% în 2024 la 8,8% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37,4% | 63,8% | 389.385 lei | 8,8% |
| 2024 | -3,8% | 63,7% | 283.300 lei | 7,3% |
| 2023 | 68,7% | 78,3% | 294.565 lei | 2,6% |
| 2022 | - | 91,8% | 174.570 lei | 39,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.424 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7820 în 2025, firma se află în primele 43% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 26,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 49,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 7820 a fost 287.188 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7820 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ALESOFT OFFICE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.