Acasă › Firme › Suceava › ALCLINIC SRL

ALCLINIC SRL

CUI 29005006 Mun. Rădăuţi · Suceava Activă Sănătate & Farma
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
919K
Cifră de afaceri
RON · 2025
379K
Profit net
RON · 2025
3
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
2
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
29005006
Nr. înmatriculare
J33/773/2011
Data înmatriculării
18.08.2011
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
8623 · Activități de asistență stomatologică
Județ
Suceava
Localitate
Mun. Rădăuţi
Stare
Activă
Plătitor TVA
Nu
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

938K
2022
1 mil.
2023
925K
2024
919K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025919.062 RON1.019.189 RON566.782 RON+379.127 RON3 ▼-2
2024925.435 RON1.041.213 RON667.624 RON+314.752 RON5 ▲+1
20231.016.421 RON1.125.212 RON597.676 RON+518.896 RON4 ▼-2
2022937.877 RON1.041.624 RON594.745 RON+437.655 RON6

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
2025475.770 RON1.868.770 RON710 RON1.050.715 RON817.345 RON1.904.444 RON379.391 RON
2024713.377 RON1.715.270 RON0 RON36.697 RON1.678.573 RON1.952.930 RON315.016 RON
2023939.021 RON1.234.656 RON4.001 RON17.107 RON1.213.548 RON776.213 RON1.136.767 RON
20221.171.995 RON607.877 RON4.364 RON51.204 RON552.309 RON803.346 RON617.871 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 0,7% în 2025, după o scădere de 9,0% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 0,7%.

Marja netă a crescut de la 34,0% în 2024 la 41,3% în 2025.

Numărul de salariați a scăzut de la 5 la 3 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 306.354 lei în 2025, față de 185.087 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 80,4% în 2024 la 81,2% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-0,7%41,3%306.354 lei81,2%
2024-9,0%34,0%185.087 lei80,4%
20238,4%51,1%254.105 lei35,7%
2022-46,7%156.313 lei45,1%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''5.18
Limită de plată recomandată92.000 RON
X1
-0.0152
X2
0.1618
X3
0.193
X4
0.1992

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 10.234 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8623 în 2025, firma se află în primele 16% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 15,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 27,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 25% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8623 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
2 semnale înregistrate (cel mai recent: funding). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Fonduri europeneBeneficiar de fonduri UE: 2 proiecte
Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri4 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la ALCLINIC cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: L•••••• A•••••• I••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la ALCLINIC sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.