| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 259.923 RON | 299.827 RON | 202.563 RON | +79.581 RON | 0 ▼-1 |
| 2024 | 231.058 RON | 208.273 RON | 180.247 RON | +20.762 RON | 1 |
| 2023 | 192.366 RON | 194.731 RON | 174.547 RON | +19.288 RON | 1 |
| 2022 | 233.241 RON | 304.433 RON | 221.146 RON | +80.704 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.997 RON | 274.191 RON | 183.242 RON | 12.163 RON | 78.786 RON | 151.954 RON | 142.294 RON |
| 2024 | 22.319 RON | 198.842 RON | 100.548 RON | 15.220 RON | 83.074 RON | 129.271 RON | 97.950 RON |
| 2023 | 32.369 RON | 156.702 RON | 111.291 RON | 9.070 RON | 36.341 RON | 117.492 RON | 77.639 RON |
| 2022 | 544 RON | 131.771 RON | 116.976 RON | 9.070 RON | 5.725 RON | 80.024 RON | 58.351 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 12,5% în 2025, după o creștere de 20,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,7%.
Marja netă a crescut de la 9,0% în 2024 la 30,6% în 2025.
Profitul net a crescut cu 283,3% în 2025, față de 2024.
Numărul de salariați a scăzut de la 1 la 0 între 2024 și 2025.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 58,5% în 2024 la 52,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12,5% | 30,6% | - | 52,7% |
| 2024 | 20,1% | 9,0% | 231.058 lei | 58,5% |
| 2023 | -17,5% | 10,0% | 192.366 lei | 62,1% |
| 2022 | - | 34,6% | 233.241 lei | 60,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 6.170 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4771 în 2025, firma se află în primele 33% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 28,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Brăila, mediana aceluiași cod CAEN a fost 95.789 lei în 2025, calculată pe 106 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4771 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la AIDLUCK sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.