| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 449.255 RON | 538.342 RON | 487.000 RON | +51.342 RON | 1 |
| 2024 | 253.797 RON | 180.149 RON | 151.492 RON | +26.119 RON | 1 ▼-1 |
| 2023 | 586.604 RON | 629.838 RON | 740.169 RON | −115.389 RON | 2 ▲+1 |
| 2022 | 936.933 RON | 961.167 RON | 703.920 RON | +249.083 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 143.869 RON | 155.202 RON | 107.951 RON | 6.317 RON | 40.934 RON | 371.062 RON | -71.991 RON |
| 2024 | 143.869 RON | 42.937 RON | 26.682 RON | 14.800 RON | 1.455 RON | 310.139 RON | -123.333 RON |
| 2023 | 165.627 RON | 164.147 RON | 6.621 RON | 67.755 RON | 89.771 RON | 444.763 RON | -114.989 RON |
| 2022 | 180.861 RON | 344.092 RON | 20.970 RON | 149.716 RON | 173.406 RON | 250.731 RON | 249.483 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 77,0% în 2025, după o scădere de 56,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 21,7%.
Marja netă a crescut de la 10,3% în 2024 la 11,4% în 2025.
Profitul net a crescut cu 96,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 449.255 lei în 2025, față de 253.797 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 166,0% în 2024 la 124,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77,0% | 11,4% | 449.255 lei | 124,1% |
| 2024 | -56,7% | 10,3% | 253.797 lei | 166,0% |
| 2023 | -37,4% | -19,7% | 293.302 lei | 134,9% |
| 2022 | - | 26,6% | 936.933 lei | 47,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 8.944 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 56,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Olt, mediana aceluiași cod CAEN a fost 797.500 lei în 2025, calculată pe 441 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AGRO ROMEO MIHAIL S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.