| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.294.428 RON | 1.258.124 RON | 1.232.508 RON | +21.720 RON | 1 |
| 2024 | 816.568 RON | 1.061.301 RON | 1.046.009 RON | +14.814 RON | 1 |
| 2023 | 990.567 RON | 1.296.752 RON | 1.247.178 RON | +44.772 RON | 1 |
| 2022 | 1.442.133 RON | 1.501.629 RON | 1.262.038 RON | +236.332 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 720.814 RON | 618.759 RON | 383.309 RON | 93.591 RON | 141.859 RON | 437.563 RON | 520.078 RON |
| 2024 | 325.395 RON | 667.382 RON | 504.458 RON | 110.434 RON | 52.490 RON | 541.890 RON | 514.358 RON |
| 2023 | 519.417 RON | 802.613 RON | 566.793 RON | 140.112 RON | 95.708 RON | 838.967 RON | 530.703 RON |
| 2022 | 753.932 RON | 644.228 RON | 486.690 RON | 17.124 RON | 140.414 RON | 912.228 RON | 485.932 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 58,5% în 2025, după o scădere de 17,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 3,5%.
Marja netă a scăzut de la 1,8% în 2024 la 1,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.294.428 lei în 2025, față de 816.568 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 54,6% în 2024 la 32,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58,5% | 1,7% | 1.294.428 lei | 32,7% |
| 2024 | -17,6% | 1,8% | 816.568 lei | 54,6% |
| 2023 | -31,3% | 4,5% | 990.567 lei | 63,5% |
| 2022 | - | 16,4% | 1.442.133 lei | 65,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 8.947 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 în 2025, firma se află în primele 42% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 38,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 1.093.700 lei în 2025, calculată pe 616 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 0111 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 3 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AGRO PREST TRAIANI sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.