| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.434.390.107 RON | 1.558.407.124 RON | 1.513.169.438 RON | +37.676.346 RON | 431 ▲+1 |
| 2024 | 1.178.655.942 RON | 1.269.082.689 RON | 1.230.116.109 RON | +31.537.771 RON | 430 ▲+10 |
| 2023 | 1.125.070.689 RON | 1.208.573.788 RON | 1.172.637.718 RON | +28.503.779 RON | 420 ▲+18 |
| 2022 | 1.313.167.419 RON | 1.396.310.274 RON | 1.337.735.765 RON | +51.591.311 RON | 402 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77.538.683 RON | 953.827.149 RON | 209.610.721 RON | 629.552.049 RON | 114.664.379 RON | 670.490.416 RON | 361.731.932 RON |
| 2024 | 79.380.020 RON | 836.453.497 RON | 192.957.905 RON | 491.323.758 RON | 56.604.499 RON | 591.497.988 RON | 323.353.992 RON |
| 2023 | 68.989.097 RON | 681.037.304 RON | 183.718.888 RON | 401.467.072 RON | 32.270.481 RON | 452.961.696 RON | 295.625.091 RON |
| 2022 | 55.756.743 RON | 836.684.932 RON | 178.930.152 RON | 597.487.611 RON | 56.591.950 RON | 622.144.298 RON | 268.480.758 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 21,7% în 2025, după o creștere de 4,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,0%.
Marja netă a scăzut de la 2,7% în 2024 la 2,6% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 430 la 431 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 3.328.051 lei în 2025, față de 2.741.060 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 64,6% în 2024 la 65,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21,7% | 2,6% | 3.328.051 lei | 65,0% |
| 2024 | 4,8% | 2,7% | 2.741.060 lei | 64,6% |
| 2023 | -14,3% | 2,5% | 2.678.740 lei | 60,4% |
| 2022 | - | 3,9% | 3.266.586 lei | 69,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AGRII ROMANIA S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.