Acasă › Firme › Botoșani › AGREMIN TRANS SRL

AGREMIN TRANS SRL

CUI 16080189 Sat Corni Com. Corni · Botoșani Dizolvată prin fuziune (15.01.2026) Producție & Industrie
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
59,8 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
3,6 mil.
Profit net
RON · 2025
131
Salariați
2025
D
Sănătate financiară
Firmă inactivă
4
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
16080189
Nr. înmatriculare
J2004000030070
Data înmatriculării
27.01.2004
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
2363 · Fabricarea betonului
Județ
Botoșani
Localitate
Sat Corni Com. Corni
Stare
Dizolvată prin fuziune (15.01.2026)
Plătitor TVA
Nu
EORI
RO16080189 (valid, verificat la 09.09.2026)
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

54,3 mil.
2022
44,8 mil.
2023
60,7 mil.
2024
59,8 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
202559.849.951 RON60.298.703 RON56.018.983 RON+3.552.409 RON131 ▼-3
202460.717.350 RON61.291.256 RON56.205.429 RON+4.207.034 RON134 ▼-5
202344.827.507 RON48.422.684 RON48.073.394 RON+214.496 RON139 ▲+15
202254.273.273 RON56.142.537 RON46.376.547 RON+8.468.281 RON124

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202538.725.244 RON22.487.985 RON9.117.712 RON13.132.350 RON237.923 RON32.912.616 RON28.300.613 RON
202432.277.808 RON19.164.565 RON6.557.546 RON12.490.909 RON116.110 RON26.573.058 RON24.869.315 RON
202325.762.015 RON22.627.861 RON2.939.432 RON19.295.971 RON392.458 RON25.827.595 RON22.562.281 RON
202218.926.522 RON27.017.855 RON3.656.175 RON23.168.775 RON192.905 RON23.254.922 RON22.689.455 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a scăzut cu 1,4% în 2025, după o creștere de 35,4% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 3,3%.

Marja netă a scăzut de la 6,9% în 2024 la 5,9% în 2025.

Numărul de salariați a scăzut de la 134 la 131 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 456.870 lei în 2025, față de 453.115 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 51,7% în 2024 la 53,8% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
2025-1,4%5,9%456.870 lei53,8%
202435,4%6,9%453.115 lei51,7%
2023-17,4%0,5%322.500 lei53,4%
2022-15,6%437.688 lei50,6%

Sănătate financiară D · Firmă inactivă 2025

DFirmă inactivă
Scor Altman Z''5.01
Limită de plată recomandată0 RON
X1
-0.1703
X2
0.4623
X3
0.0699
X4
0.8599

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 253 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 2363 în 2025, firma se află în primele 5% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 4,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 3,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 3% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 2363 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.

Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.

Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnale & evenimente
4 semnale înregistrate (cel mai recent: legal). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri3 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la AGREMIN TRANS cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: D•••• M•••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la AGREMIN TRANS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Firme similare din același domeniu

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.