| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 433.995 RON | 446.312 RON | 272.771 RON | +164.584 RON | 1 |
| 2024 | 380.108 RON | 380.109 RON | 254.602 RON | +97.840 RON | 1 |
| 2023 | 300.772 RON | 324.209 RON | 198.640 RON | +102.191 RON | 1 |
| 2022 | 1.439.998 RON | 1.457.485 RON | 133.151 RON | +1.313.478 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 143.366 RON | 208.848 RON | - | 199.468 RON | 9.380 RON | 187.079 RON | 166.015 RON |
| 2024 | 250.610 RON | 226.430 RON | 0 RON | 69.847 RON | 156.583 RON | 277.176 RON | 200.632 RON |
| 2023 | 339.966 RON | 172.737 RON | - | 89.378 RON | 83.359 RON | 410.048 RON | 102.792 RON |
| 2022 | 83.135 RON | 1.477.113 RON | - | 1.285.100 RON | 192.013 RON | 246.829 RON | 1.314.078 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 14,2% în 2025, după o creștere de 26,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 33,0%.
Marja netă a crescut de la 25,7% în 2024 la 37,9% în 2025.
Profitul net a crescut cu 68,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 433.995 lei în 2025, față de 380.108 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 58,1% în 2024 la 53,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14,2% | 37,9% | 433.995 lei | 53,1% |
| 2024 | 26,4% | 25,7% | 380.108 lei | 58,1% |
| 2023 | -79,1% | 34,0% | 300.772 lei | 80,0% |
| 2022 | - | 91,2% | 1.439.998 lei | 15,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 11.533 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 în 2025, firma se află în primele 25% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 207.859 lei în 2025, calculată pe 4.278 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la AFN ADVISORS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.