| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.046.409 RON | 2.054.090 RON | 1.869.038 RON | +154.738 RON | 3 |
| 2024 | 1.652.326 RON | 1.652.333 RON | 1.628.663 RON | +19.959 RON | 3 ▲+1 |
| 2023 | 1.226.381 RON | 1.226.383 RON | 1.136.296 RON | +77.823 RON | 2 |
| 2022 | 128.094 RON | 128.094 RON | 114.057 RON | +13.806 RON | 2 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 166 RON | 489.429 RON | 431.931 RON | 40.114 RON | 17.384 RON | 314.698 RON | 174.897 RON |
| 2024 | 696 RON | 243.352 RON | 171.191 RON | 13.225 RON | 58.936 RON | 224.089 RON | 19.959 RON |
| 2023 | 1.226 RON | 188.124 RON | 140.039 RON | 4.857 RON | 43.228 RON | 111.527 RON | 77.823 RON |
| 2022 | - | 110.358 RON | 93.116 RON | - | 17.242 RON | 96.552 RON | 13.806 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 23,9% în 2025, după o creștere de 34,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 151,9%.
Marja netă a crescut de la 1,2% în 2024 la 7,6% în 2025.
Profitul net a crescut cu 675,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 682.136 lei în 2025, față de 550.775 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 91,8% în 2024 la 64,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23,9% | 7,6% | 682.136 lei | 64,3% |
| 2024 | 34,7% | 1,2% | 550.775 lei | 91,8% |
| 2023 | 857,4% | 6,3% | 613.190 lei | 58,9% |
| 2022 | - | 10,8% | 64.047 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 31.829 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4711 în 2025, firma se află în primele 14% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 5,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 36% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4711 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ADEMAR SHOP AMK S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.