| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 399.681 RON | 477.122 RON | 462.897 RON | +6.854 RON | 1 |
| 2024 | 394.958 RON | 486.304 RON | 468.227 RON | +8.685 RON | 1 |
| 2023 | 433.151 RON | 553.352 RON | 542.189 RON | +6.093 RON | 1 |
| 2022 | 332.445 RON | 984.205 RON | 964.121 RON | +4.011 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.799 RON | 174.051 RON | 10.500 RON | 153.649 RON | 9.902 RON | 352.337 RON | 16.859 RON |
| 2024 | 321.806 RON | 251.049 RON | 26.092 RON | 185.618 RON | 39.339 RON | 600.853 RON | 10.005 RON |
| 2023 | 412.560 RON | 266.753 RON | 4.959 RON | 160.578 RON | 101.216 RON | 527.701 RON | 151.612 RON |
| 2022 | 472.749 RON | 67.120 RON | 3.445 RON | 32.738 RON | 30.937 RON | 394.349 RON | 145.520 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 1,2% în 2025, după o scădere de 8,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 6,3%.
Marja netă a scăzut de la 2,2% în 2024 la 1,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 399.681 lei în 2025, față de 394.958 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 104,9% în 2024 la 97,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,2% | 1,7% | 399.681 lei | 97,1% |
| 2024 | -8,8% | 2,2% | 394.958 lei | 104,9% |
| 2023 | 30,3% | 1,4% | 433.151 lei | 77,7% |
| 2022 | - | 1,2% | 332.445 lei | 73,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.648 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5520 în 2025, firma se află în primele 19% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Neamț, mediana aceluiași cod CAEN a fost 146.315 lei în 2025, calculată pe 105 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5520 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ADEL CLASS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.