| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 269.643 RON | 271.066 RON | 72.817 RON | +166.529 RON | 1 |
| 2024 | 318.387 RON | 318.406 RON | 72.674 RON | +206.415 RON | 1 |
| 2023 | 246.159 RON | 246.182 RON | 48.088 RON | +195.632 RON | 1 |
| 2022 | 126.720 RON | 126.720 RON | 37.671 RON | +87.781 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 660.507 RON | 0 RON | 623.233 RON | 37.274 RON | 493.738 RON | 166.769 RON |
| 2024 | 0 RON | 469.815 RON | 0 RON | 403.122 RON | 66.693 RON | 263.160 RON | 206.655 RON |
| 2023 | - | 242.134 RON | - | 136.734 RON | 105.400 RON | 44.481 RON | 197.653 RON |
| 2022 | - | 345.702 RON | - | 336.487 RON | 9.215 RON | 257.681 RON | 88.021 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 15,3% în 2025, după o creștere de 29,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 28,6%.
Marja netă a scăzut de la 64,8% în 2024 la 61,8% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 269.643 lei în 2025, față de 318.387 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 56,0% în 2024 la 74,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -15,3% | 61,8% | 269.643 lei | 74,8% |
| 2024 | 29,3% | 64,8% | 318.387 lei | 56,0% |
| 2023 | 94,3% | 79,5% | 246.159 lei | - |
| 2022 | - | 69,3% | 126.720 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 47% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 20,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 34,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 327.150 lei în 2025, calculată pe 3.457 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 9 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 9 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ADC LINE PROIECT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.