| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 912.438 RON | 955.712 RON | 292.623 RON | +638.797 RON | 1 |
| 2024 | 661.728 RON | 689.162 RON | 198.927 RON | +474.693 RON | 1 |
| 2023 | 480.563 RON | 505.266 RON | 123.227 RON | +377.786 RON | 1 |
| 2022 | 404.229 RON | 413.495 RON | 138.396 RON | +269.667 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283.736 RON | 393.194 RON | - | 68.552 RON | 17.146 RON | 40.251 RON | 639.037 RON |
| 2024 | 39.058 RON | 719.847 RON | - | 47.890 RON | 28.130 RON | 99.286 RON | 659.619 RON |
| 2023 | 10.315 RON | 406.063 RON | - | 62.909 RON | 72.198 RON | 38.352 RON | 378.026 RON |
| 2022 | 13.261 RON | 320.857 RON | - | 237.201 RON | 15.922 RON | 64.281 RON | 269.907 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 37,9% în 2025, după o creștere de 37,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 31,2%.
Marja netă a scăzut de la 71,7% în 2024 la 70,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 912.438 lei în 2025, față de 661.728 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 13,1% în 2024 la 5,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37,9% | 70,0% | 912.438 lei | 5,9% |
| 2024 | 37,7% | 71,7% | 661.728 lei | 13,1% |
| 2023 | 18,9% | 78,6% | 480.563 lei | 9,2% |
| 2022 | - | 66,7% | 404.229 lei | 19,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.313 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 7% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 24,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 32,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul București, mediana aceluiași cod CAEN a fost 272.885 lei în 2025, calculată pe 3.196 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ACCOUNTING LIDER sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.