| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 245.542 RON | 245.542 RON | 147.157 RON | +96.298 RON | 1 |
| 2024 | 247.267 RON | 252.464 RON | 161.302 RON | +89.015 RON | 1 ▲+1 |
| 2023 | 220.953 RON | 220.953 RON | 77.683 RON | +123.776 RON | 0 |
| 2022 | 211.644 RON | 211.658 RON | 83.744 RON | +122.582 RON | - |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.978 RON | 832.770 RON | 271.440 RON | 559.419 RON | 1.911 RON | 406.785 RON | 427.963 RON |
| 2024 | 1.978 RON | 460.595 RON | 4.490 RON | 455.035 RON | 1.070 RON | 112.908 RON | 349.665 RON |
| 2023 | 5.919 RON | 373.437 RON | 4.490 RON | 367.818 RON | 1.129 RON | 118.706 RON | 260.650 RON |
| 2022 | 17.923 RON | 244.108 RON | 4.490 RON | 237.827 RON | 1.791 RON | 125.157 RON | 136.874 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 0,7% în 2025, după o creștere de 11,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,1%.
Marja netă a crescut de la 36,0% în 2024 la 39,2% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 245.542 lei în 2025, față de 247.267 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 24,4% în 2024 la 48,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -0,7% | 39,2% | 245.542 lei | 48,7% |
| 2024 | 11,9% | 36,0% | 247.267 lei | 24,4% |
| 2023 | 4,4% | 56,0% | - | 31,3% |
| 2022 | - | 57,9% | - | 47,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.237 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 272.097 lei în 2025, calculată pe 177 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6220 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la A.T.I. NOTEBOOK COMPUTERS sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.