| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 724.306 RON | 730.375 RON | 551.466 RON | +164.590 RON | 1 |
| 2024 | 609.655 RON | 610.755 RON | 479.983 RON | +114.674 RON | 1 |
| 2023 | 377.479 RON | 377.654 RON | 269.169 RON | +104.786 RON | 1 |
| 2022 | 251.928 RON | 255.331 RON | 230.788 RON | +22.148 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.045 RON | 478.826 RON | 274.703 RON | 189.662 RON | 14.461 RON | 311.376 RON | 182.141 RON |
| 2024 | 4.138 RON | 248.918 RON | 168.860 RON | 51.483 RON | 28.575 RON | 87.920 RON | 165.165 RON |
| 2023 | 7.327 RON | 231.276 RON | 132.762 RON | 89.939 RON | 8.575 RON | 133.577 RON | 105.026 RON |
| 2022 | 11.576 RON | 579.667 RON | 83.577 RON | 44.577 RON | 451.513 RON | 129.190 RON | 462.053 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 18,8% în 2025, după o creștere de 61,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 42,2%.
Marja netă a crescut de la 18,8% în 2024 la 22,7% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 724.306 lei în 2025, față de 609.655 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 34,7% în 2024 la 63,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18,8% | 22,7% | 724.306 lei | 63,2% |
| 2024 | 61,5% | 18,8% | 609.655 lei | 34,7% |
| 2023 | 49,8% | 27,8% | 377.479 lei | 56,0% |
| 2022 | - | 8,8% | 251.928 lei | 21,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.661 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6202 în 2025, firma se află în primele 13% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 21,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Timiș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 294.490 lei în 2025, calculată pe 95 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6202 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la 2 Q sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.