| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.584.036 RON | 5.738.253 RON | 3.692.578 RON | +1.721.637 RON | 3 ▲+1 |
| 2024 | 4.219.197 RON | 4.227.507 RON | 2.463.876 RON | +1.478.584 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 2.660.668 RON | 2.674.538 RON | 1.678.752 RON | +946.031 RON | 1 |
| 2022 | 2.045.141 RON | 2.054.549 RON | 1.417.787 RON | +592.767 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 240.756 RON | 2.846.548 RON | - | 1.452.901 RON | 1.393.647 RON | 1.365.427 RON | 1.721.877 RON |
| 2024 | 25.398 RON | 1.919.707 RON | - | 1.095.922 RON | 823.785 RON | 466.281 RON | 1.478.824 RON |
| 2023 | 84.506 RON | 930.812 RON | - | 740.704 RON | 190.108 RON | 69.462 RON | 945.856 RON |
| 2022 | 145.875 RON | 486.805 RON | - | 197.158 RON | 289.647 RON | 40.088 RON | 592.592 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 32,3% în 2025, după o creștere de 58,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 39,8%.
Marja netă a scăzut de la 35,0% în 2024 la 30,8% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 2 la 3 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.861.345 lei în 2025, față de 2.109.598 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 24,0% în 2024 la 44,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32,3% | 30,8% | 1.861.345 lei | 44,2% |
| 2024 | 58,6% | 35,0% | 2.109.598 lei | 24,0% |
| 2023 | 30,1% | 35,6% | 2.660.668 lei | 6,8% |
| 2022 | - | 29,0% | 2.045.141 lei | 6,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 13.739 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 6% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 25,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 26,9 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 15% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TWODOOR GAMES sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.