| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 151.381.412 RON | 199.462.770 RON | 152.336.538 RON | +41.189.549 RON | 248 ▲+77 |
| 2024 | 129.469.502 RON | 173.477.608 RON | 138.629.589 RON | +31.034.679 RON | 171 ▲+48 |
| 2023 | 68.286.226 RON | 107.312.786 RON | 91.518.473 RON | +13.654.892 RON | 123 ▼-12 |
| 2022 | 85.389.390 RON | 120.111.573 RON | 89.609.369 RON | +27.051.962 RON | 135 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 92.464.930 RON | 102.561.040 RON | 17.794.587 RON | 39.116.629 RON | 31.649.824 RON | 21.863.581 RON | 172.527.925 RON |
| 2024 | 75.274.714 RON | 84.687.142 RON | 18.335.225 RON | 32.734.696 RON | 24.617.221 RON | 18.029.586 RON | 140.878.376 RON |
| 2023 | 60.453.601 RON | 69.918.174 RON | 19.216.370 RON | 22.463.272 RON | 26.238.532 RON | 18.964.018 RON | 109.843.697 RON |
| 2022 | 57.622.283 RON | 54.012.939 RON | 12.732.228 RON | 26.831.464 RON | 11.449.247 RON | 13.718.098 RON | 96.188.805 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 16,9% în 2025, după o creștere de 89,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 21,0%.
Marja netă a crescut de la 24,0% în 2024 la 27,2% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 171 la 248 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 610.409 lei în 2025, față de 757.132 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 11,3% în 2024 la 11,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16,9% | 27,2% | 610.409 lei | 11,2% |
| 2024 | 89,6% | 24,0% | 757.132 lei | 11,3% |
| 2023 | -20,0% | 20,0% | 555.173 lei | 14,5% |
| 2022 | - | 31,7% | 632.514 lei | 12,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.919 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4211 în 2025, firma se află în primele 2% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 22,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 2% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4211 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la TRUSTUL DE CONSTRUCŢII DROBETA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.